فروش اقساطی

خرید اقساطی در این فروشگاه برای کلیه اقشار سراسر کشور (کارمندان،بازنشستگان،مشاغل آزاد) بدون نیاز به ضامن از طریق چک صیادی صورت می گیرد.

  • در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است، پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون می توانید کالای مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن قبل از افزایش قیمت و در زمانی که به آن نیاز دارید در اختیار داشته باشید. تصور کنید همین امروز نیاز به خرید تلویزیون یا یکی دیگر از اقلام ضروری لوازم خانگی را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. خرید قسطی به شما کمک می‌کند تا نسبت به تهیه لوازم خانگی مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن خریداری نمایید.
  • نحوه پرداخت: پیش پرداخت درصدی از قیمت کالا در زمان صدور فاکتور و درصد باقیمانده از طریق چک صیادی بصورت ماهیانه و یا هر ۲ ماه یک چک تا سقف یکسال
  • تحویل کالا: در شهر شاهرود در زمان صدور فاکتور و در دیگر شهرستان های ایران پس از رسیدن چک ها به فروشگاه از طریق پست یا باربری ارسال می گردد.
  • قیمت تمام شده: کالاهایی که شامل طرح اقساطی می باشد در قسمت توضیحات آن محصول پیش پرداخت و مبلغ هر چک ذکر شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124736645 تماس بگیرید. (شنبه تا پنجشنبه 9 الی 22)

#فروشگاه_ایراجیان #ایرونیم_ساخت_ایرون_میخرم #فروش_اقساطی